Øystein Storrvik – Partner
e: storrvik@storrvik.no
t: (47) 901 43 790

Arbeidserfaring:
2020 – : Fast forsvarer i Høyesterett
1997 – : Fast forsvarer ved Oslo Tingrett og Borgarting lagmannsrett
1986 – : Egen advokatpraksis, advokatfirmaet Storrvik
1985 – 1986: Advokatfullmektig, advokatfirmaet Staff
1984 – 1985: Dommerfullmektig
1983 – 1984: Vit.ass. Institutt for kriminologi og strafferett, Universitetet i Oslo

Utdanning:
2008 Møterett for Høyesterett
1984 Cand. jur, Universitetet i Oslo


Bjørn Erik Rødser – Partner
e: rodser@storrvik.no
t: (47) 920 27 808


Arbeidserfaring:
2014 – : Advokat, advokatfirmaet Storrvik
2012 – 2014: Advokatfullmektig, advokatfirmaet Storrvik
2009 – 2012: Saksbehandler i Utlendingsdirektoratet


Utdanning:
2008: Master i Rettsvitenskap


Gard Lind-Iversen – Partner
e: lind-iversen@storrvik.no
t: (47) 406 00 756

Arbeidserfaring:
2020 – : Advokatfullmektig, advokatfirmaet Storrvik
2020: Skriveplass/Trainee, Deloitte Advokatfirma
2019: Trainee, SANDS Advokatfirma
2018: Trainee, Bing Hodneland advokatselskap

Utdanning:
2020: Master i Rettsvitenskap, Universitetet i Bergen


Inam Ali – Partner
e: ali@storrvik.no
t: (47) 976 56 789

Arbeidserfaring:
2022 – : Partner, advokatfirmaet Storrvik
2020 – 2022: Advokatfirmaet Defence, eget firma
2017 – 2020: Advokat, Advokatfirmaet Hessen og Knapstad
2015 – 2017: Advokatfirmaet Hessen, Knapstad & Mandt DA

Utdanning:
2015: Masterstudiet i juss


Heidi Juritzen
e: juritzen@storrvik.no
t: (47) 928 10 812

Arbeidserfaring:
2021 – : Advokat, advokatfirmaet Storrvik2020 – 2021 : Dommerfullmektig, Follo og Nordre Østfold Tingrett
2009 – 2020: Advokat, advokatfirmaet Storrvik
2008 – 2009: Studentmedarbeider/Trainee, Kluge advokatfirma AS

Utdanning:
2009: Master i rettsvitenskap, Universitetet i Bergen


Martin Hay
e: hay@storrvik.no
t: (47) 922 27 744

Arbeidserfaring:
2004 – : Advokat, advokatfirmaet Storrvik
2002- 2004: Advokatfullmektig, advokatfirmaet Storrvik

Utdanning:
2001: Cand.jur, Universitetet i Oslo


Mona Danielsen
e: danielsen@storrvik.no
t: (47) 997 81 213


Arbeidserfaring:
2015- : Advokat, advokatfirmaet Storrvik
2015: Advokat, Advokatsamarbeidet Sjødin, Meling & Co
2013-2015: Advokatfullmektig, Advokatsamarbeidet Sjødin, Meling & Co
2011-2012: Saksbehandler, Jussformidlingen i Bergen
2010: Trainee, Advokatfirmaet Thommessen

Utdanning:
2012: Master i rettsvitenskap


Camilla Høie
e: hoie@storrvik.no
t: (47) 416 89 868


Arbeidserfaring:
2016 – : Advokat, advokatfirmaet Storrvik
2014 – 2016: advokatfullmektig, advokatfirmaet Storrvik
2013: Trainee, Simonsen Vogt Wiig
Trainee, Grette


Utdanning:
2013: Master i rettsvitenskap


Darija Jamina
e: jamina@storrvik.no
t: (47) 413 11 305

Arbeidserfaring:
2017: Advokat, advokatfirmaet Storrvik
2015 – 2017: Advokatfullmektig, advokatfirmaet Storrvik

Utdanning:
2014: Master i rettsvitenskap


Malin Storrvik
e: malin.storrvik@storrvik.no
t: (47) 977 78 034


Arbeidserfaring:
2019 – : Advokat, advokatfirmaet Storrvik
2016 – 2018: Advokatfullmektig, advokatfirmaet Storrvik
2010 – 2015: Deltid administrasjon/student, Advokatfirmaet Storrvik

Utdanning:


Christian Norgaard
e: norgaard@storrvik.no
t: (47) 928 29 921


Arbeidserfaring:
2019- : Advokatfullmektig, advokatfirmaet Storrvik

Utdanning:
2019: Master i rettsvitenskap, Universitetet Tromsø



Tina Dahlen
ADMINISTRASJON – Daglig leder/Advokatassistent
e: tina.dahlen@storrvik.no
t: (47) 22 11 61 00 / (47) 959 25 921

Arbeidserfaring:
2011 – : Daglig leder, Advokatfirmaet Storrvik
2005 – 2011: Advokatsekretær, Advokatfirmaet Storrvik

Utdanning:
2009 – 2012: Juristenes Utdanningssenter, Advokatassistent DNA